:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰
:: English Section
P پیرامون
مهندسين مشاور پژوهشکده توسعه کالبدی شهری و منطقه ای

مهندسين مشاور پژوهشکده توسعه کالبدی شهری و منطقه ای توسط جمعی از مديران سطوح کلان شهری و منطقه ای، مديران اجرايی، اساتيد دانشگاهها و کارشناسان مجرب با شماره ثبت 12968 در سال 1380 تأسيس شد. پژوهشکده از بدو تأسيس فعاليتهای خود را در زمينه های تحقيقاتی - آموزشی - اجرايی آغاز نموده است.


فعاليتها
· انجام تحقيقات در سطوح شهري، منطقه‎اي و ملي و برنامه‎ريزي كالبدي و مديريت طرح‎هاي كالبدي و ترويج و آموزش راهبردي به منظور توسعه‎هاي كالبدي شهري و منطقه‎اي، شهرسازي، معماري، ساختمان، زيست‎محيطي و ساير زمينه‎هاي مرتبط.

· تهيه برنامه‌هاي راهبردي و انجام مطالعات پروژه‌هاي شهرسازي و معماري و طراحي شهري و مديريت و هدايت و نظارت پروژه‌هاي مذكور

· فعاليت‌هايي كه منجر به توسعه كمي و كيفي وظائف پژوهشكده گردد. اعم از برگزاري دوره‎هاي آموزشي، سمينارها و مسابقات شهرسازي و معماري و ارزيابي و تهيه و تدوين وترجمه انتشارات نتايج تحقيقات علمي و آموزش‎هاي مرتبط با موضوع پژوهشكده و ايجاد مراكز رشد (انكوباتور) با رعايت ضوابط مربوطه و اخذ مجوز از مراجع ذيصلاح.

· ارائه خدمات مشاوره علمي و فني در زمينه‎هاي‌ فعاليت‌هاي تخصصي پژوهشكده با بخش‌هاي توليدي، خدماتي و اجرائي و همچنين مديريت طرح (عامل چهارم)

· صدور گواهينامه‎هاي كنترل كيفيت
Bookmark and Share

http://www.pdrc.ir

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری