:: صفحه‌ی اول     :: درباره‌ی ما     :: تماس با ما
چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰
:: English Section
P پیرامون
حضور ایران در ساخت وساز آن سوی آب‌ها، شركت I.S.Gostar

شركت I.S.Gostar شرکتی ایرانی وابسته به شرکت سامان گستر اصفهان است که فعاليت خود را از سال 78 با ساخت موزه هنرهاي اسلامي مالزي آغاز و با ايجاد شعب فعال در مالزي ، دبي و ايران به‌عنوان بازوي اجرايي سامان گستر در بخش تجارت خارجي فعاليت دارد.
شركت سرمايه گذاري سامان گستر اصفهان (سهامي عام) از مهرماه 1375 با مشاركت بيش از 37000 نفر سهامدار حقيقي و تركيبي هماهنگ و منسجم از 120 شركت و مؤسسه معتبر بخش خصوصي و دولتي به عنوان سهامدارارن حقوقي فعاليت رسمي خود را آغاز نمود.
در منشور اوليه اين شركت عمران شهري و توجه به صنعت ساختمان سازي به عنوان يكي از اصلي ترين حوزه هاي فعاليت مورد نظر قرار گرفته بود، ليكن در اجراي پيش بيني هاي مصرح در اساسنامه و با عنايت به دارا بودن توان تخصصي كارشناسي و تيم مديريتي با تجربه، به تدريج دامنه فعاليت شركت در بخش هاي مختلف ديگر اعم از توليدي، خدمات، معماري اسلامي و تجارت خارجي نيز گسترش يافت. سامان گستر با تشكيل 9 شركت اقماري و نيز گشايش دفتر نمايندگي در كشور هاي مالزي، عربستان سعودي و ازبكستان و كانادا توانسته است عنوان ممتازترين شركت منطقه اي را در سطح كشور از حيث رشد سودآوري به خود اختصاص دهد و به مقام صادر كننده نمونه استان اصفهان در بخش صدور خدمات فني و مهندسي نيز نائل شود.

P تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در رشته کارشناسی ارشد شهرسازی دانشجو می پذیرد
 مسترکلاس تخصصی ژورنالیسم در حوزه شهر و معماری